sobota, 24 marca 2012

Witajcie!

Jestem wielką fanką Cher Lloyd! Pragnę dla wszystkich Polaków zrobić tej jedyny Fan Club, w którym zawsze można wyczytać coś ciekawego o Cher, lub po prostu podzielić się z wszystkimi własnym zdaniem!
Wszyscy fani Cher to jedna wielka rodzina! Zapraszam do komentowania postów i obserwowania bloga. Niech Cher wie, że Polska ją kocha! :) Dopiero blog będzię się rozkręcał ale bez waszej pomocy to nie to samo, więc proszę was o udzielanie się :)

Pa! :)

______________________________________________________

All fans of Cher Lloyd is a great family! Feel free to comment and observation posts. Let Cher knows that Poland loves her! :)
I hope she loves us too ^^

Bye! :)

1 komentarz:

  1. Zapraszam na bloga - jedynego polskiego:)
    cherlloydpooland.blogspot.com

    Prowadzę go od jakiegoś czasu, codziennie dodaje 3 - 4 newsy ciekawostki zdjęcia itp itd o cher

    licze ze wapdniecie;)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy