Jestem wielką fanką Cher Lloyd! Pragnę dla wszystkich Polaków zrobić tej jedyny Fan Club, w którym zawsze można wyczytać coś ciekawego o Cher, lub po prostu podzielić się z wszystkimi własnym zdaniem!
Wszyscy fani Cher to jedna wielka rodzina! Zapraszam do komentowania postów i obserwowania bloga. Niech Cher wie, że Polska ją kocha! :) Dopiero blog będzię się rozkręcał ale bez waszej pomocy to nie to samo, więc proszę was o udzielanie się :)
Pa! :)
______________________________________________________
All fans of Cher Lloyd is a great family! Feel free to comment and observation posts. Let Cher knows that Poland loves her! :)
I hope she loves us too ^^
______________________________________________________
All fans of Cher Lloyd is a great family! Feel free to comment and observation posts. Let Cher knows that Poland loves her! :)
I hope she loves us too ^^
Bye! :)
Zapraszam na bloga - jedynego polskiego:)
OdpowiedzUsuńcherlloydpooland.blogspot.com
Prowadzę go od jakiegoś czasu, codziennie dodaje 3 - 4 newsy ciekawostki zdjęcia itp itd o cher
licze ze wapdniecie;)