Jest piękny dzień, pogoda zachwyca, aż chcę się pobiegać na dworze i nucić sobie pod nosem "Swagger Jagger, Swagger Jagger" Wiosna nareszcie się zbliża szerokimi krokami. Ok, teraz przejdźmy do tematu. Przygotowałam dla was ranking czterech teledysków Cher Lloyd. Wszystkie są super, tak samo jak piosenki, ale nie mam pojęcia, która według WAS jest najlepsza :) Dlatego zrobiłam ankiete, w której WY będziecie głosowali i tym wybierzecie piosenke bloggową :)
Będzie ona zdobiła pasek boczny bloga przez jakiś czas :)
________________________________________________
Vote in the poll on the sidebar of the blog for the best video Cher Lloyd! The winning video will be the anthem of our blog :)
sobota, 24 marca 2012
Witajcie!
Jestem wielką fanką Cher Lloyd! Pragnę dla wszystkich Polaków zrobić tej jedyny Fan Club, w którym zawsze można wyczytać coś ciekawego o Cher, lub po prostu podzielić się z wszystkimi własnym zdaniem!
Wszyscy fani Cher to jedna wielka rodzina! Zapraszam do komentowania postów i obserwowania bloga. Niech Cher wie, że Polska ją kocha! :) Dopiero blog będzię się rozkręcał ale bez waszej pomocy to nie to samo, więc proszę was o udzielanie się :)
Pa! :)
______________________________________________________
All fans of Cher Lloyd is a great family! Feel free to comment and observation posts. Let Cher knows that Poland loves her! :)
I hope she loves us too ^^
______________________________________________________
All fans of Cher Lloyd is a great family! Feel free to comment and observation posts. Let Cher knows that Poland loves her! :)
I hope she loves us too ^^
Bye! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)